Teknoloji ve Deneyimin Birleştiği Yerde Biz Varız...

Es Proje Hakkıda

2000 yılında kurulan ES Proje Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti. yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine mühendislik, dizayn ve müşavirlik hizmetleri sunan teknik müşavirlik firmasıdır. Çalışmalarımız, yönetim kadromuzun sahip olduğu 50 yıla yakın geniş bilgi birikimi ve deneyimi ışığında en son teknolojik imkanlar kullanılarak yürütülmektedir.

Ana çalışma alanımız çerçevesinde, su ve çevre, enerji, altyapı ve endüstri tesisleri ile bina inşaatları projelerine ait yapı, elektrik, mekanik ve mimari çözümleri ürettiğimiz en gelişkin dizaynlarımızla sunmaktayız. Müşterilemiz, özel ve kamu kuruluşları ile uluslararası finans örgütleridir.

Çözüm bulmaya odaklı yaklaşımımızdaki esnek ve açık fikirli tavrımız müşterilemizin ihtiyaçlarını tam olarak tespit etmemizi sağlamaktadır. Müşterilerimize çalışmak yerine müşterilerimizle çalışmaya hedeflenerek, çeşitli çalışmalarımızdan edindiğimiz geniş tecrübemizi ve özel yaklaşımımızı tüm projelerimize yansıtmaktayız.

Ayrıca, ES PROJE çatısı altında 2012 yılında kurulan ES SOFT markamız ile Ar-Ge çalışmalarımızı ODTÜ Teknokent Ostim yerleşkesinde devam ettirmekteyiz. ES SOFT bünyesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızda üniversite - sanayi işbirliğini amaç edinerek, Ar-Ge alanında ülkemiz ekonomisine iç ve dış pazarlarda hizmet edecek projeler üretmekteyiz.